Wyższa szkoła uwodzenia Wyższa szkoła uwodzenia
Kilka znaków, które świadczą o tym, że mężczyzna sie w Tobie zakochał

Zakochanemu mężczyźnie bardzo trudno jest się przed kobietą przyznać do swoich uczuć. Jeśli zatem podejrzewasz, że Twój znajomy może coś więcej do Ciebie czuć, powinnaś zwrócić uwagę na to, w jaki sposób się wobec Ciebie zachowuje i jakie sygnały wysyła w Twoją stronę. Jeśli masz nieco więcej odwagi, możesz zapytać go o to wprost. Osobom bardziej nieśmiałym pozostaje jednak obserwacja męskich działań. W poniższym artykule przedstawione zostały najbardziej typowe męskie zachowania, które świadczą o tym, że może być on zakochany w kobiecie. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że w przyszłości będziesz umiała rozpoznać znaki, jakie daje Ci mężczyzna, zapoznaj się z naszymi poradami.

Chęć lepszego poznania Ciebie

Kiedy mężczyzna jest zakochany w kobiecie stara się o niej jak najwięcej dowiedzieć. Jeśli Twój znajomy zwraca na Ciebie szczególną uwagę, będzie chciał wiedzieć, z kim najczęściej przebywasz, w jaki sposób spędzasz wolny czas, jaka jest Twoja ulubiona forma rozrywki. Jego nastrój będzie uzależniony od Twojego. Jeśli Tobie nie będzie dopisywał humor, na jego twarzy także nie zagości uśmiech, jeśli Ty będziesz tryskała energią, on także będzie szczęśliwy i zadowolony. Będzie chciał sprawić, żebyś zawsze była w dobrym nastroju. Nie będzie przy tym robił niczego wbrew sobie, będzie nim kierowało uczucie i szczere chęci.

Twój flirt z innym mężczyzną

Zakochany w Tobie mężczyzna stara się unikać flirtu z inną kobietą i tego samego „wymaga” od Ciebie. Jest dla niego bardzo przykre, jeśli Ty poświęcasz uwagę innemu rozmówcy, który Cię bawi, flirtuje z Tobą i wyraźnie chce Cię uwieść. Powinnaś, więc zwrócić uwagę na to, w jaki sposób zachowuje się Twój znajomy, podczas gdy Ty rozmawiasz z kimś innym. Jeśli na jego twarzy widać niezadowolenie jest to znak, że czuje do Ciebie coś więcej, niż tylko zwykłą sympatię.

Inne kobiety przestają istnieć

Jeśli będziecie razem przebywać w towarzystwie znajomych, zakochany w Tobie mężczyzna nigdy nie zwróci uwagi na inną kobietę, nawet, jeśli będzie ona uosobieniem piękna. Jeśli z kolei jakaś kobieta będzie chciała poderwać jego, on nie będzie reagował na jej sygnały i czym prędzej się oddali, aby nie stracić Twojej uwagi.

Niektórzy mężczyźni starają się wzbudzić w swojej wybrance zazdrość poprzez flirt z inną kobietą, jest to jednak zachowanie ryzykowne i nie każdy ma odwagę w taki sposób postępować. Jego uwaga będzie, zatem niemalże przez cały czas skupiona na Tobie, na pewno nie raz poczujesz na sobie jego wzrok.

Zaproszenie na imprezę

W sytuacji, kiedy zakochany w Tobie mężczyzna ma okazję wyjść na imprezę za wszelką cenę stara się, abyś mu towarzyszyła. Twoja obecność jest dla niego bardzo ważna. Nie zaprasza innych kobiet, swoich znajomych, ponieważ chce, abyś to właśnie Ty mu dotrzymywała towarzystwa. Nawet, jeśli będziecie się bawić osobno, dla niego najważniejsze będzie to, że w każdej chwili może na Ciebie spojrzeć, podejść i chwilę porozmawiać. Jeśli zaś Ty na niego spojrzysz i sama rozpoczniesz rozmowę, poświęcisz mu nieco swojego cennego czasu będzie czuł się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie i nikt poza Tobą nie będzie się liczył

Zachowanie mężczyzn świadczące o zakochaniu

Brak rozmów o dawnych związkach

Przeszłość dla niego przestała istnieć, odkąd w jego życiu pojawiłaś się Ty. Nie liczą się już dawne związki, miłości, rozterki i problemy. Dla mężczyzny, który jest w Tobie zakochany najważniejsza jest chwila obecna i możliwość przebywania z Tobą. Nie chce on rozmawiać o tym, co już minęło, o swoich byłych partnerkach. Teraz liczą się dla niego tylko uczucia wobec Ciebie i rozmyślania, w jaki sposób sprawić byś na dłużej zagościła w jego życiu.

Szukanie pretekstu do spotkania

Bardzo łatwo jest zauważyć, że mężczyzna, który zwraca na Ciebie szczególną uwagę, pragnie jak najwięcej czasu spędzić w Twoim towarzystwie. Szuka, więc różnych pretekstów, by móc się z Tobą spotkać, chociażby na chwilę. Gdy potrzebuje nawet najdrobniejszej pomocy zwraca się z tym do Ciebie. Prosi, byś pomogła mu wybrać prezent dla mamy lub siostry, potrzebuje rady w kwestii urządzenia mieszkania czy zakupu garnituru. Wszelki pretekst jest dobry, jeśli tylko pozwoli mu na przebywanie z Tobą.

Ostateczna próba

Jeśli pomimo tych wszelkich oznak, nadal masz wątpliwości, czy Twój znajomy faktycznie żywi wobec Ciebie głębsze uczucia, możesz posunąć się o krok dalej i wykonać na nim pewnego rodzaju test. Zadzwoń do niego w środku nocy z prośbą o pomoc. Wymyśl jakiś pretekst, na przykład, że jesteś na imprezie i nie masz pieniędzy na powrót do domu lub, że masz wrażenie, iż ktoś kręci się obok Ciebie i bardzo się boisz.

Jeśli pomimo późnej pory Twój znajomy zaproponuje Ci pomoc i już po kilku chwilach zjawi się obok Ciebie, możesz być przekonana, że jest w Tobie zakochany i zrobi wszystko, byś tylko czuła się pewnie i bezpiecznie. Będzie on w stanie zrezygnować z własnego wypoczynku po to, by Tobie zapewnić komfort.

Zainteresował Cię ten temat? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Jeśli stawiasz w Życiu na rozwój i samodoskonalenie, a nie siedzenie z założonymi rękami i narzekanie, nic prostszego, zrób coś dla siebie i zapisz się do najbardziej ekskluzywnej i renomowanej szkoły rozwoju osobistego w Polsce:

Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego

I zarezerwuj swoje miejsce na wybranym szkoleniu jeszcze dziś…
Czekają na Ciebie wybitni trenerzy-eksperci i wiele pozytywnych przeżyć.